Už jste slyšeli o AQUAHEALING?

Aqua co …. ???

AquahealingJá asi před dvěma měsíci a dnes jsem měla možnost tuto metodu poprvé vyzkoušet na vlastní kůži.

Jsem plná dojmů a místo toho, abych šla spát už tady zase ťukám do počítače, protože se chci podělit o pocity, než je zakryje realita všedních dnů.

Když si dáte do Googlu heslo aquahealing, dozvíte se, že se jedná o masážní terapii ve vodě. Důležité je podotknout, že opravdu v teplé vodě (cca 34° C), což umožňuje tělu se daleko lépe uvolnit a vnímat veškeré prožitky, které přicházejí.

AquahealingČesky se tato metoda někdy nazývá vodní léčení, uzdravování ve vodě či léčení ve vodě. Nevystihuje to ale plně skrytý potenciál této vodní terapie-procedury a navíc slovo léčení a částečně i terapie si v České republice přivlastnili lékaři a oficiální „vědecké“ instituce a ostatní je nemohou zcela svobodně používat.

Slovo healing už samo v sobě ukrývápotenciál pro hojení zraněné duše a je tak výstižnější a svobodnější.

Dále se můžete dočíst, že aquahealing je nejkomplexnější forma práce s tělem i duší. Terapie propojuje techniky práce nad vodou (shiatsu ve vodě), pod vodou (vodní tanec) i kraniosákrální techniky pracující se systémem tekutin v těle. K tomu se přidávají i další jemné léčivé frekvence skrze dotek, otevřené srdce a znalosti zranění duše z dětství, což umožňuje opravdu to nejhlubší léčení.
Aquahealing

Když jsem jela dnes na „hodinu“, vůbec jsem neměla tušení o těchto teoretických informacích, které uvádím. Řídila jsem se jen pocitem a šla jsem za svojí intuicí. Neměla jsem žádná očekávání, žádné konkrétní doporučení, jen jsem věděla, že to prostě chci zažít.

Výsledný dojem z celé terapie byl a stále je naprosto nad všechna očekávání.

Zažila jsem hluboké uvolnění a relaxaci celého JÁ. Mysl byla naprosto klidná, všude jsem cítila (slyšela?) zvláštní ticho, tělo a mysl splynuly v nekonečném Aquahealingrytmickém pohybu.

Úžasný je pocit naprostého odevzdání se vodě, plynutí, kdy čas ani prostor neexistují, spočíváte jen v bezpečné náruči terapeuta, zažíváte pocity volnosti, vybavují se vám pocity z prenatálního období, máte dojem, jako byste ve vodě snad i dýchali a se zavřenýma očima zároveň viděli vše kolem vás.Cítila jsem se sama sebou a přesto zároveň součástí jedné velké nekonečné JEDNOTY.

Pokud chcete cestovat časem, splynout s nekonečnem, vrátit se do bezpečné náruče matky, zažít mír ve svém srdci, mysli i těle, poohlédněte se ve svém okolí po této jedinečné metodě a jděte do toho! Já už se těším na příště!

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů