Léto za námi a co dál?

Tak a léto, dovolená a prázdniny jsou definitivně  za námi 🙁

Masáže Kalokagatia Blog

Pro někoho vysvobození, protože bylo fakt strašné vedro, pro někoho v pohodě, protože   tak jako já má teplo rád v jakékoliv podobě a načerpal tak doufejme dostatek tepelných     zásob do nadcházejících podzimních dnů.

V létě tak všichni poletujeme, užíváme si s rodinou, přáteli a vše voní svobodnou a bezstarostností.

 

Sluníčko, nesluníčko – toto léto jsem měla pracovní :-). Tvořila jsemnové webové stránky a vymýšlela nové aktivity, které jsem už dlouho nosila v hlavě, ale nějak stále nebyl ten vhodný okamžik je zrealizovat. A tenčas právě nadešel….

Masáže Kalokagatia Blog

Moje nové stránky co nevidět spatří světlo světa a vy se už nyní můžete zaregistrovat, abyste byli mezi prvními, kdo se o spuštění dozví: http://masaze-kalokagatia.cz/. Budu velmi ráda za jakékoliv příspěvky, hodnocení, dotazy, ať mám zpětnou vazbu, zda vynaložené úsilí stálo za to, případně co ještě mohu změnit a doladit.

Ráda bych nabídku svých služeb rozšířila i o setkání či setkávání s lidmi, které mi tak nějak v životě přišli do cesty a s jejichž službami jsem byla vždycky moc spokojená. Třeba i Vás něco či někdo osloví a najdeme společnou řeč.

A co že se chystá?

Nadále budou v mém centru Kalokagatia ve Strakonicích probíhat každý měsíc Rodinné konstelace, dále mám domluvené pravidelné služby jedné úžasné čarodějnice- kartářky z Plzně, která 1x měsíčně bude ve Strakonicích k dispozici případným zájemcům o nahlédnutí do své životní etapy skrze tarot. Proběhnou i jednodenní kurzíky čchi-kungu a taj-či a čas od času přijede i homeopatická poradkyně a lékařka v jedné osobě, před jejímiž znalostmi a přístupem vždy hluboce smekám.

No a já osobně se zapojím tím, že jsem po své kamarádce „podědila“ úžasnécvičení na klouby a páteř dle Borise Tichanovského. Hanička (kdo jste ji znali) nám vzala do zaječích a odstěhovala se do hájovny až ke Karlovým Varům. Mě přišlo líto, aby toto cvičení ze Strakonic zmizelo, a tak jsem se sestavu jela naučit k samotnému Mistrovi a věřím, že to společně hezky rozjedeme a Hanička nám bude držet od kamen pěsti.

No a třeba ještě něco více, o čem možná ještě nevím, ale někde už se to chystá… Tak se sama nechám překvapit.

PS: V dalších příspěvcích Vám postupně budu přibližovat jednotlivé lektory, terapeuty, kteří za tím vším stojí.

Takže se těšte! Je určitě na co!

Masáže Kalokagatia Blog

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů