CO O MASÁŽÍCH ŘÍKAJÍ MOJI KLIENTI:

Velice děkuji všem svým klientům za důvěru, kterou mi dáváte.

 

Původně jsem si Hawaiskou masáž vybrala jen náhodně podle exotického názvu. Ale byla to LÁSKA NA PRVNÍ POHLED. Úžasnější masáž jsem snad nezažila. Již po chvilce jsem měla pocit, že jsem se rozpustila kdesi v prostoru a svět přestal existovat. Tuto masáž si dopřávám pravidelně jednou za čtvrt roku jako takovou odměnu mezi běžnými masážemi.
Lenka N.administrativní pracovnice
Těhotenské masáže mi velmi zpříjemnili období čekání na naše miminko. Trápívaly mě bolesti šíje a beder a i přesto, že jsem klasickou masáž nesměla díky těhotenství absolvovat, problémy po této jemné masáži vždy povolily. Jestli bude nějaké "příště", tak si je určitě zase dopřeju.
Blanka W.maminka na MD
Nádherná masáž páteře! Někdy méně znamení více. Děkuji, určitě se zase brzy stavím.
Radovan Š.podnikatel
Tento druh masáže jsem poprvé vyzkoušel na služební cestě v Indii. Po návratu jsem hledal, zda ji někdo provádí i v mém okolí. Naštěstí jsem našel a jsem za to rád. Indická masáž mě vždycky dát do kupy a mohu zase fungovat dál. Super čistička na přeplněnou hlavu.
Milan Š.podnikatel
Trpěl jsem léta na bolesti zad v bederní páteři. Přes rok jsem si to vždycky nějak pohlídal, ale jaro bylo pro mě 100% tutovka... Tolik práce na zahradě, takže jsem to vždycky chtěl zvládnou hned a rychle, jenže moje záda byly pravidelně proti a místo toho, abych s chutí tvořil, tak jsem většinou ulehl s hexenšusem a bylo vymalováno. Vnoučata už se na mě nemohla dívat, a tak mě koupila jednou k Vánocům dárkovou poukázku na sadu 5 masáží, abych prý byl do jara pašák. Trochu mě to přišlo zbytečné, ale nechtěl jsem je zklamat, a tak jsem jednoho dne vyrazil na svoji první masáž v životě. A věřte, nebylo to tak špatný! Odchodil jsem poctivě celou vánoční kůru a nějak jsem si na tuhle péči zvykl, protože jsem se začal cítit tak o 10 let mladší. A tak jsem začal chodit pravidelně. A představte si, že v létě jsem si jednoho dne vzpomněl, že je jaro za námi a můj hexenšus na to asi zapomněl!."
Karel P.důchodce
...ležím na zádech a hlavu mám položenou v rukou masérky. Vnímám, jak se celé mé tělo pomalu rozpíná na všechny strany a zase smršťuje zpátky směrem do středu, a při jednom výdechu se najednou začínám propadat dovnitř, do tmy, do neznáma, do jiného dimenze. Vše je tu najednou pomalejší a homogennější. Všimla jsem si, že nevnímám hranice svého těla. Připadám si jako prostor, který dýchá, expanduje a vrací se zpět, a ta expanze vychází ze středu. Najednou se celá otřesu, otřese se celý prostor, ani nevím, odkud přišel ten impuls, kde se vzala ta síla, která to vyvolala. Mám potřebu se zhluboka nadechnout a vydechnout, a po výdechu následuje pocit ještě hlubšího uvolnění a vše je citelněji propojeno. Vnímám obrovský prostor připomínající vesmír, který je plný energie. Pak přijdou ještě dva otřesy a po každém se dostávám do nové dimenze, nového prostoru, který je pokaždé ještě plnější, intenzivnější, živější a jeho střed hmotnější. Užívám si klid, obrovský neomezený prostor a zvláštní plnost a blaženost. Dlouho je klid, nic zvláštního se neděje, má pozornost začíná uvadat a vědomí se ztrácí. Najednou se probudím a cítím, jak se mi vlní páteř. Vlny vycházejí z pánve a šíří se nahoru po páteři. Je to moc příjemné, užívám si tu sílu. Najednou se vše opět zklidní a zastaví, a po chvíli klidu vnímám chvění a dunění uvnitř páteřního kanálu, které je zpočátku tlumené a pozoruji ho jako by zvenčí, ale pak mě celou pohltí a rychle nabývá na intenzitě a šíří se celým tělem. Mohutné zemětřesení vycházející z míchy a prostupující všemi tkáněmi. Není však ničivé, ale laskavé a oživující. Naplňuje mě silou, radostí a živostí. Zpětně si uvědomuji, že v tu chvíli neexistovalo nic, než síla toho „zemětřesení“. Byla jsem tou silou, která je vyvolala. Mé vědomí se muselo odpoutat od běžného vnímání těla a přesunout se k síle, která ho oživuje.... Takové prožitky zažívám při kraniu opakovaně a vždy se těším na další pokračování.
Olina R.fyzioterapeutka
Zažila jsem "pohlazení", jak kdysi v dětství od mé babičky. Nezapomenutelné. Děkuji. (pozn. reference se vztahuje na Indickou masáž hlavy)
Jana K.učitelka
Takové masáže jako tahle kubánská by měly být všechny. Třeba by chlapi přestali navštěvovat hospody a radši by chodili za hezkýma masérkama na rumíček. Každopádně bylo to příjemné zpestření a odpočinek.
Ivo A.dělník