MASÁŽE

Prodej dárkových poukázek pro nedostatek volných termínů dočasně pozastaven. Děkuju za pochopení.

Masáže jsou považovány za jeden z vůbec nejstarších léčebných prostředků užívaných již po tisíciletí k odstranění bolesti, nastolení dobré nálady a k zotavení svalstva. Představují tedy vhodné obohacení péče o lidské tělo a jeho zdraví.

Zanechte za sebou hektiku a strasti všedního dne.

Přijďte se dokonale uvolnit a načerpat novou energii.

Nejčastěji žádané masáže

Toto jsou vaše TOPky. Jejich populárnost vyplývá především z jejich univerzálnosti - jsou vhodné nejen pro ženy, nýbrž jsou kladně hodnoceny i klientelou z řad pánů.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jaký přínos pro Vaše tělo i duši jednotlivé masáže mají, klikněte na odkaz a začtěte se, prosím.

Masáž dle vlastního výběru je nejoblíbenější volbou při koupi DÁRKOVÉHO POUKAZU, neboť si obdarovaný sám zvolí dle svého uvážení jakou masáž z celkové nabídky by nejraději absolvoval.

Hawaiská masáž LOMI LOMI

Indická (ANTISTRESOVÁ) masáž hlavy

Klasická regenerační masáž

Kraniosakrální masáž

Masáž lávovými kameny

Medová detoxikační masáž

Sportovní a rekondiční masáž

Těhotenská masáž

Thajská tradiční masáž

Reference klientů

Miluju vše kubánské - rum, doutníky, ženy, hudbu, moře - takže kubánská masáž byla pro mě jasnou volbou. Nelituji a díky. Bylo fajn, jen toho rumu mohlo být víc :-))))
Josef D.podnikatel
Masáž horkými mušlemi pro mě byla jedinečným zážitkem. Byla jsem plná nových vjemů, energie a pocítila jsem blaho na duši i na těle. Je to opravdu LUXUSNÍ procedura.
Jitka P.OSVČ

Doplňkové techniky k masážím

Jsou pro mě nepostradatelnými pomocníky při většině masáží. Díky nim se mohu zcela přesně zaměřit na konkrétní řešení problémů svých klientů. 

V případě, že chcete absovovat některou z následujících doplňkových technik, zakupte si "Masáž dle vlastního výběru" a při sjednání termínu masáže si upřesníme, jaké druhy chcete zařadit.

Poprvé jsem se trochu vylekal, když mi masérka sáhla na obličej. Ale nepříjemné to nebylo, tak jsem vydržel. A jsem za to rád. Úplně se mi vymazaly z hlavy starosti z těžkého pracovního dne, který jsem měl za sebou. Od té doby, když mám nějaké velké starosti a nevím kudy kam, tak si nejprve zajdu na antistresovou masáž, no a pak mě vždycky napadne nějaké dobré řešení. Už hezky s nadhledem.
Pavel CH., manager

Reference klientů

Před rokem a půl jsem začala pravidelně běhat. Po nějaké době jsem ale zjistila, že by bylo dobré pravidelně chodit i na masáž, abych vykompenzovala tu velkou zátěž. Tělo mám jen jedno, tak ať mě dlouho vydrží. V centru Kalokagatia jsem maximálně spokojená.
Vlaďka P., úřednice
Čoko masáž jsme dostali s manželkou jako dárek od dětí, musím se přiznat, že můj šálek kávy to nebyl, i přesto, že masáž byla provedena profesionálně, ale já prostě takové to holčičí patlání a zabalování moc nemusím, Manželka ovšem byla v sedmém nebi. Takže já příště půjdu na něco víc chlapského a manželce dopřeju repete. V centru Kalokagatia musím pochválit velmi příjemné prostředí.
Karel S., podnikatel