AUTOTRAKČNÍ LEHÁTKO

AUTOTRAKČNÍ TERAPIE PÁTEŘE

Dlouhodobé jednostranné zatížení, ať už se jedná o polohu vsedě nebo ve stoje, je typické pro náš životní styl. Dochází k postupnému přetížení a následně k poškozování přetěžovaných částí těla.

Nejčastěji se jedná o:

  • přetížení žilního oběhu dolních končetin
  • přetížení meziobratlových plotének
  • přetížení kyčelních kloubů
  • přetížení vnitřních orgánů (v poloze vsedě)

Obrácená poloha na autotrakčním lehátku vyrovnává tyto důsledky přetížení tím nejpřirozenějším a nejefektivnějším způsobem.

Přínosy trakce páteře:

prevence a léčba při bolestech zad a páteře
aktivní uvolňování svalového napětí
uvolňování dýchacích cest
pomoc při přetížení žilního oběhu dolních končetin
pomoc při přetížení meziobratlových plotének
• pomoc při přetížení kyčelních kloubů a vnitřních orgánů

AKCE MĚSÍCE LEDNA

REFERENCE

S autotrakčním lehátkem jsem se poprvé setkal na veletrhu v Praze. Dokonce jsem ho i vyzkoušel a už tenkrát mi jednorázové krátké natažení celého těla přineslo příjemné uvolnění po celodenním chození po pavilonech. O koupi jsem tenkrát ještě neuvažoval, neboť jsem se bál, že to bude další "krám do baráku", na který se bude prášit. Po letech jsem na něj narazil znovu, tentokrát už v době, kdy jsem intenzivně řešil stále se opakující bolesti zad. Lehátko mi bylo doporučeno jako každodenní terapie. Od té doby se pravidelně každý večer pověsím jako netopýr a nechávám tělo odpočinout po celodenní pracovní zátěži. Bolesti začaly postupně odeznívat až zmizely nadobro a jako přidanou hodnotu jsem dostal kvalitní spánek. Jsem rád že právě moje masérka ve Strakonicích si toto lehátko zakoupila a určitě ho budu využívat alespoň vždycky na pár minut po absolvování masáže pro celkové podpoření jejích účinků.
Jiří D.podnikatel

AUTOTRAKCE NA ZKOUŠKU - ZDARMA

Po registraci na tuto akci budu Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) já (Iva Fajová) zpracovávat po dobu 2 let v souladu s platnou legislativou pouze za účelem komunikace ohledně organizace této akce podle mých zásad ochrany osobních údajů.

A takhle jsem se na kurzu pohoupala já 🙂