TAROTOVÉ PORADENSTVÍ

Anna Bechná

ČTVRTEK 26. 11. 2015

Další plánovaný termín - leden 2016

 

Máte starosti ? Trápí vás něco ? Potřebujete poradit ? Nevíte jak dál ? Chcete se o sobě něco dozvědět?

Kdo by starosti neměl. Důležité ale je, řešit je!

Najít si chvilku pro sebe, věnovat sám sobě čas a zkusit se dobrat k výsledku a radě, která by pomohla v současné situaci.

Nechat na sebe působit tarotové karty, které jsou objektivním nástrojem k popisu Vaší současné situace je dobré řešení, protože vám mohou pomoci situaci nezaujatě posoudit a lépe nasměrovat.

Stačí se jen otevřít této pomoci a přijmout, co se vám nabízí.

Ponořte se do světa tarotu, neboť tato cesta vás přivede k poznání a pochopení sebe sama a pomůže vám ukázat správnou cestu vaším životem. 

Tarotové poradenství je standartně nastaveno na 60 minut za cenu 600 Kč.

Pokud chcete využít nabídky "2 klienti po 30 minutách" - je možné se o hodinovou konzultaci rozdělit s kamarádkou, známou apod.

V tomto případě je cena za každých 30 minut - 400 Kč.

I přesto, že tyto webové stránky jsou moje, dovolím si napsat referenci na tarotové poradenství, neboť zde vystupuji v roli klienta - v pozici velmi spokojeného klienta :-). Velmi si vážím lidí, kteří jsou ve svém oboru odborníky a dělají svoji práci zodpovědně a přesto s láskou a lehkostí. A taková je právě Anička. Nejsem běžně zvyklá využívat služeb kartářek, ale čas od času je člověk tolik zabředlý do situace a svého problému, že si nevidí dále, než na špičku svého nosu. V takovýchto situacích - bez schopnosti vlastního objektivního nadhledu - ráda volám Aničce. Neříká mi, co mě čeká a nemine, nestraší mě zlou budoucností ani mi neslibuje hory doly. Je to v podstatě "kamarádský pokec", určitý druh terapie s rozloženými kartami na stole, kdy právě tyto obrázkové symboly nádherně zrcadlí myšlenkové pochody v mém podvědomí, které se tak dostávají na vědomou úroveň. A společně tak díky znalosti významu jednotlivých karet, které má Anička fakt zmáknuté, vidíme, nabídky řešení dané situace, takže mně to pak poskytuje možnost svobodné vědomé volby, jakým směrem a s jakým záměrem z daného rozcestí vykročím.
Iva Fajovámajitelka centra Kalokagatia

JE LIBO TAROTOVÉ PORADENSTVÍ ???

Tarotové poradenství je způsob, jak si nechat pomoci v případě velkých nebo malých problémů a starostí. Jedná se o výklad tarotových karet zaměřených přímo na vás jako tazatele a vaše problémy tak, aby vám pomohl a otevřel před vámi nové obzory a směry.

Kombinuje v sobě dvě složky, psychologickou a věšteckou. Věštecká problémy odhalí a psychologická vám nabídne jejich řešení tak, aby pomohly přímo vám. Vyžaduje od vás jen otevřenost a ochotu řešit své problémy a dozvědět se o sobě něco, co vás může posunout dál.

Po výkladu můžete dostat záznam výkladu s jeho nejdůležitějšími body a závěry, aby vám tak mohl být stále užitečný. Nebo si můžete dělat sami během výkladu poznámky.

Zárukou je snaha vždy se dobrat nějaké odpovědi nebo výsledku, který vám ukáže vaše možnosti. Samozřejmostí je diskrétnost a etika při této práci, díky níž se můžete snadněji otevřít a získat tak odpovědi.

Tarot vám dá odpovědi na vaše otázky, ale zároveň vám  nechá prostor pro vaše vlastní pochopení a jednání. Zodpovědnost za svůj život a za svá rozhodnutí nesete jenom vy.

Neobyčejné psychologické sezení. Anička Bechná tě pomocí tarotových karet dokáže odpoutat od vnějšího světa a nenápadně dovést do míst někde uvnitř sebe sama,kde sám najdeš odpověď na svoji otázku. 🙂
Míla Vadlejchovápracovnice ve zdravotnictví

JAK SEZENÍ PROBÍHÁ ?

Začíná se velkým výkladem, který shrne všechny důležité roviny vašeho současného života. Poté je prostor na konkrétní problémy a otázky, které z výkladu vyplynou nebo o které máte přímý zájem.

Sezení probíhá jako dialog, nikdo není autoritou. Vy jako tazatel se přímo podílíte na výkladu a tím na řešení svých problémů.

Proto je důležitá zpětná vazba a reakce na věci, které z výkladu vyplynou, už během něj.

KDO JE ANIČKA ?

MOJE CESTA KE KARTÁM 

Jmenuji se Anna Bechná. Jsem narozena ve znamení berana a to mě nutí pohlížet na věci novým způsoben a s optimismem sobě vlastním.

Přestože je mi 29 let, o výklad karet a tarot se zajímám již třináctým rokem. Vykládat jsem se naučila sama a jsem přesvědčená, že to tak může udělat každý. Během této doby jsem si našla k tarotu vlastní intuitivně - terapeutický přístup, který mi umožňuje zkoušet se věnovat výkladu trochu jinak než druzí.

Dále se zajímam o psychologii, numerologii a výklad snů, což všechno s tarotem souvisí a prohlubuje jeho výklad. V poslední době se věnuji práci s kyvadlem a hledání geopatogenních zón. 

Každý výklad, stejně jako každý člověk, je individuálni a pro každého jiný, zaměřený především na osobní poznání, naznačení směru cesty a pochopení životních souvislostí.

Vykládat karty jsem se začala učit v 15 letech a to s krásnými vykládacími kartami Ivy Hüttnerové. Naučila jsem se na nich poznat významy, jak je spolu kombinovat, kdy zvolit jaký výklad a jak přistupovat k tazatelům a jejich otázkám. Časem ale tyto karty začaly být těsné a jejich výpovědi obecné a nekonkrétní. Proto jsem přestoupila na tarot.  

JAK ANIČKA PRACUJE?

OBLASTI VÝKLADU ???

 • Vztahy
 • Práce
 • Finance
 • Zdraví
 • Sny a jejich význam
 • Rada v problémových situacích
 • Minulost jako zdroj možných příčin současných problémů
 • Řešení problémů, zjišťování příčin, souvislostí a návrh východisek
 • Pomoc v rozhodování, výběr mezi několika možnostmi
 • Obecné výklady zaměřené na současnou situaci a možné tendence do budoucna
 • A mnoho dalších ....