Vyberte si obrázek na kartě podle toho, co právě prožíváte, klikněte a podívejte, kde právě jste a co s tím můžete dělat.

Snažte se vybírat podle obrázku a bez ohledu na to, co je to za kartu, jak se jmenuje a co o ní víte. Vybírejte podle toho, co nejvíce odpovídá vašemu stavu nebo co vás v současné situaci nejvíce zajímá.

"Co zaseješ, to sklidíš. Protože však mezi setbou a sklízením uplyne určitý čas, neuvědomujeme si často souvislosti. Přesto jsme strůjci toho, co se nám děje."

Barbel Mohr

"Vesmír od vás neočekává, že budete dokonalí nebo lepší než kdokoliv jiný. Očekává ale, že ze sebe vydáte to nejlepší." 

Barbel Mohr

" Vězeň bez přístupu ke knihám měl tarotové karty, které uměl vykládat. Za několik let ovládl vesmírnou vědu a přednášel na všemožná témata s nepřekonatelnou zasvěceností a nevyčerpatelným způsobem. "
Eliphas Leviautor citátu

ANIČKY SBÍRKA TAROTOVÝCH KARET 

Ano, opravdu všechny  sady, které vidíte na fotografii vlevo jsou ANIČKY!

Každá sada karet má svůj speciální pytlíček na uložení a své čestné místo na poličce. 

Zaujala vás Aničky tarotová sbírka a ptáte se, kde ty karty shání? Tady:

www.mystique.cz, www.alembiq.cz, www.shakes.cz, www.amazon.com

Tarot - výklad karet na základě staletých zkušeností o příčinách a následcích. Umožňuje nacházet východiska i ze zdánlivě neřešitelných situací. Všechny odpovědi jsou ve Vás a tarot Vám umožní vidět i to, co zatím vidět nemůžete, nebo nechcete Osud je neměnný až okamžikem uskutečnění. Každý okamžik je začátkem i koncem. Každý okamžik je neopakovatelný."
Jiří Alarzachautor citátu
Nevěřte ničemu jen proto, že to pravil moudrý muž. Nevěřte ničemu jen proto, že je to psáno. Nevěřte ničemu jen proto, že se říká, že je to posvátné. Nevěřte ničemu jen proto, že tomu věří někdo jiný. Věřte jen tomu, o čem vy sami soudíte, že je pravda.
Buddhaautor citátu