Co dal světu Dr. Masaru Emoto?

Chci se s  vámi podělit o poznatky výzkumu pana Masaru Emoto:

Výzkum: Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví

(zdroj Epoch Times, autor Milan Kajínek | 26. 8. 2009)

Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužíval klasické vědecké postupy, ale jeho cílem bylo dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu.

Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.

O tom, že je voda nosičem informací hovořili lidé již dávno. Pro poslední nedůvěřivé materialisty, kteří popírají možnost, že by mohly lidské myšlenky, hudba, slova nebo modlitby mít vliv na naši hmotnou realitu, nalezl pan Emoto jasný důkaz. 

Co bylo tímto převratným důkazem? Byla to právě fotografie mikroskopické částečky vody – malého vodního krystalu, který měnil svoji strukturu podle působení různých vnějších faktorů. 

První fotografii pořídil Emoto ve své laboratoři v Tokiu. Kromě vědecké hodnoty, kterou fotografie mají, jsou rovněž uměleckým dílem, které potěší a chytne za srdce nejednoho pozorovatele. Od chvíle, kdy byla pořízena první fotografie, se sbírka obrazů vodních krystalů dále rozrůstala, až dosáhla několika desítek tisíc.

Je to právě Emotova sbírka fotografií vodních krystalů, která se stala klíčem k prokázání vztahu mezi vnějšími vlivy a změnou ve struktuře vody. Emoto provedl velké množství pokusů s kvalitou vody a dopadem negativních a pozitivních slov na strukturu vody. Zkoumal vliv hudby, obrazů, písmen nebo textů a provedl také další netradiční pokusy například testováním vlivu různých druhů modliteb na strukturu vodních krystalů.

Výsledky ukazují, že hudba, slova, myšlenky nebo modlitby skutečně na strukturu vodního krystalu vliv mají, což naznačuje, že zcela jednoznačně ovlivňují, formují a přetvářejí strukturu hmoty. Díky fotografiím krystalu se hypotéza, že voda je schopná nést i přenášet informace, stala snadno rozpoznatelnou.

Přihlašte se k novinkám a získejte přístup k neveřejným nabídkám online kurzů, webinářů a hodnotného obsahu ZDARMA, jako je např. tento ebook, které obdržíte na svůj e-mail několikrát do týdne. Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) budu já (Iva Fajová) zpracovávat po dobu 4 let v souladu s platnou legislativou pouze za účelem zasílání novinek podle mých zásad ochrany osobních údajů.

Ukázka z ebooku: