MASÁŽNÍ TRENAŽER NA PÁTEŘ

Dřevěný trenažér má ergonometrickou konstrukci a přesně odpovídá anatomii lidského těla. Používá se k masáži všech částí páteře a dá se individuálně upravit (i pro děti).

Při pravidelném používání se ve velmi krátké době zbavíte nejen akutní či chronické bolesti zad, ale dosáhnete i omlazení páteře a zlepšení celkového zdravotního stavu včetně funkce všech vnitřních orgánů.

Masážní trenažér je výborným doplňkem k rehabilitační rozcvičce na páteř a klouby.

Jednoho dne mě manželka překvapila užitečným dárkem, jak to mívá ve zvyku 🙁 Přinesla mi jakýsi středověký mučící nástroj s tím, že je to pro mě to pravé ořechové, co mi pomůže od bolestí zad z věčného ježdění autem a vysedávání za pracovním stolem. Měl jsem dojem, že se na trenažer nemohu s mými bolestmi zad vůbec položit, natož se zvednout. Asi dva měsíce jsem okolo něj chodil jak kolem horké kaše. Až jednoho dne jsem sebral odvahu a zkusil. Dneska, po 3 měsících užívání, zpětně děkuji mé moudré manželce za skvělý dar, který jsem na první pohled nedokázal docenit. No, láska na první pohled to nebyla, ale dnes je miluju oba - jak masážní trenažer, tak samozřejmě i manželku :-).
Karelředitel

Přínosy cvičení:

Zlepšení stavu páteře a kloubů
Uvolnění svalů v oblasti zad
Omlazení páteře
Zlepšení celkového zdravotního stavu
Náprava držení těla
Regenerace důležitých vnitřních orgánů
Přes počáteční diskomfort jsem nyní z trenažeru nadšená. Mívala jsem silné bolesti hlavy, které pramenily ze ztuhlých zad a ramen. Po měsíci fakýrského polehávání si moje svaly daly říct a krásné povolily. Vlastně jinou šanci ani neměly. Masážní trenažer má u mě doma svoje nezastupitelné místo a každý den se vzájemně těšíme na "naši desetiminutovku".
Blankaúčetní