Po registraci na cvičení budu Vaše osobní údaje (e-mail a jméno) já (Iva Fajová) zpracovávat po dobu 2 let v souladu s platnou legislativou pouze za účelem komunikace ohledně organizace cvičení podle mých zásad ochrany osobních údajů.

CVIČENÍ

NA PÁTEŘ A KLOUBY

STŘEDA - 10 - 11 hodin a 18 - 19 hodin

Jedná se o sérii "rehabilitačních" cviků pro páteř a klouby, které nejsou omezeny věkem, zdravotním stavem ani jinými okolnostmi. Je to zkrátka cvičení pro každého!

Nedílnou součástí je naše zaměřená pozornost na místo, s kterým v daný okamžik pracujeme, neboť tím dochází k aktivaci vlastních samoléčebných sil našeho těla.

Při cvičení sestavy dochází k zesílení krevního oběhu, a tím ke zlepšení výživy v oblasti páteře i v kloubech.

Cvičení mi ze začátku přišlo velmi zvláštní, protože rozsah pohybů je naprosto jiný než u jiných druhů zdravotního cvičení, s kterými jsem se kdy setkala. Přesto jsem vytrvala a nepřestala chodit. Dnes po půl roce se cítím mnohem ohebnější, pohyblivější a zbavila jsem se dlouhodobé bolesti v pravé kyčli, kterou jsem léta opakovaně neúspěšně rahabilitovala.
Pavlínaúřednice
Pravidelně cvičím už 2 roky a zcela mi vymizeli bolesti bederní páteře. Cítím se zkrátka jak za mlada!
OlinaOSVČ
0
Budu chodit
0
To se mi líbí
0
Sleduji

Přínosy cvičení:

Zlepšení stavu páteře a kloubů
Uvolnění svalů v oblasti zad
Omlazení páteře
Zlepšení celkového zdravotního stavu
Náprava držení těla
Regenerace důležitých vnitřních orgánů

Iva Fajová

masérka
Cvičení na klouby a páteř jsem s radostí, ale i velkým respektem převzala po bývalé lektorce Haničce, která se nám odstěhovala. Důvodů pro toto moje rozhodnutí bylo hned několik. Jedním z hlavních je, že si plně uvědomuji hluboký dopad zdánlivě jednoduchých cviků na ozdravení nejen naší páteře, ale i všech důležitých vnitřních orgánů. Abych "načichla" tím pravým nadšením, absolvovala jsem výcvik i u samotného autora Borise a věřte, že mě to velmi obohatilo zejména o jeho zkušenosti z praxe, kdy zázračný komplex - jak tuto rozcvičku s hrdostí nazývá - změnil a mění osudy i životní cesty lidí. Určitě je to pro mě velká výzva předstoupit před tak zkušené cvičence, jakými jste. 🙂 Vždyť i já jsem donedávna byla jednou z vás a ráda si nacházela místo v poslední řadě a cvičila si jen tak pro sebe. Těším se na Vás všechny, kteří chtějí uchopit svůj život skrze cvičení do vlastních rukou a společně se budeme krůček po krůčku přibližovat k ideálnímu zdraví.