ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE

HAWAISKÁ MASÁŽ Lomi Lomi

+

ANTISTRESOVÁ  MASÁŽ HLAVY

jako BONUS

Hawaiská masáž

Hawaiská masáž - jinak zvaná Lomi Lomi je uvolňující masáž plná harmonických hmatů, která k nám přišla z tichomořských ostrovů. Provedení a celostní účinek ji řadí mezi nejluxusnější masáže vůbec. Její pozitivní vliv na psychiku je téměř zázračný. Díky kvalitním přírodním olejům s vonnými esencemi má i velmi příznivé kosmetické účinky na pokožku celého těla.

Samotný název LOMI LOMI znamená v překladu „milující ruce“.

Základem masáže je stará havajská technika, založená na rytmických pohybech využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů, díky čemuž působí do větší hloubky tkání, kde tak dochází k rozvolnění usazených látek i stagnujících zatěžujících energií.

Masáž odstraňuje svalovou bolest, únavu, napětí, uvolňuje bolestivá kloubní spojení a napomáhá detoxikaci organismu. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje.

Hawaiská masáž splňuje téměř stejný účel jako masáž klasická, tj. rekondiční a regenerační. Je však prováděna jinými technikami - technikou dlaní a technikou předloktí- za použití teplých olejů. Masáž je velmi plynulá, neboť hmaty jsou poskládány tak, že jeden navazuje ihned na druhý a klient tak má pocit, že z něj masér za celou dobu nesundá ruce.

Reference

Původně jsem si Hawaiskou masáž vybrala jen náhodně podle exotického názvu. Ale byla to LÁSKA NA PRVNÍ POHLED. Úžasnější masáž jsem snad nezažila. Již po chvilce jsem měla pocit, že jsem se rozpustila kdesi v prostoru a svět přestal existovat. Tuto masáž si dopřávám pravidelně jednou za čtvrt roku jako takovou odměnu mezi běžnými masážemi.
Lenka N.administrativní pracovnice

BONUS

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY

Jedná se o velmi účinnou masážní sestavu, která zahrnuje masáž obličeje i vlasové části hlavy

Masáž má celkově velmi blahodárné a maximálně relaxační účinky, zejména pak na centrální nervovou soustavu.

Dochází k rychlému uvolnění napětí, odstranění všelijakých bolestí hlavy a v neposlední řadě ke zlepšení krevního oběhu a zlepšení pružnosti svalů, čímž pomáháme oddálit proces stárnutí pokožky v našem obličeji.

Reference

Poprvé jsem se trochu vylekal, když mi masérka sáhla na obličej. Ale nepříjemné to nebylo, tak jsem vydržel. A jsem za to rád. Úplně se mi vymazaly z hlavy starosti z těžkého pracovního dne, který jsem měl za sebou. Od té doby, když mám nějaké velké starosti a nevím kudy kam, tak si nejprve zajdu na antistresovou masáž, no a pak mě vždycky napadne nějaké dobré řešení. Už hezky s nadhledem.
Pavel Ch.manager

Účinky masáže?

  • Stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, detoxikace
  • Hluboká relaxace a harmonizace celého organismu
  • Odstranění svalové bolesti, únavy a napětí
  • Odstranění migrén, hukotu v uších, nespavosti

Kontraindikace

- částečně křečové žíly (upozorněte maséra, pokud máte křečové žíly, aby se jim mohl vyhnout, některé nejsou vidět)

- těhotenství

- městnání žil

- otevřené rány a modřiny, popáleniny

- infekční onemocnění

- kožní infekce