Masáž proti celulitidě

Pár slov o masáži ...

Masáž proti celulitidě a na formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Celulitida je vlastně chytré ochranné opatření. Pokud je v našem těle příliš mnoho toxinů, které by mohly kolovat v organismu a poškozovat jej, tělo je přemění na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Buňky tak sílí, tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže čili celulitida. Ta bývá nejvýraznější na bocích, stehnech, zadečku či bříšku, proto se masérský kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy věnuje právě těmto partiím.

Celulitida je dnes velmi častá u mnoha žen různého věku i váhy. K jejímu výskytu přispívá mnoho faktorů jako např. stres, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu, nesprávně nastavený pitný režim, hormonální antikoncepce apod.

Reference

Na celé masáži miluju hlavně "ozonový" zábal. Chvilku si vždycky poležím, zrelaxuju a vlastně nic nedělám. Po sundání strečové fólie mám vždycky krásně vyhlazenou a jemnou kůži na stehnech a objem tak o 2-3 cm menší. Zázrak? Kdo ví. Hlavně, že to funguje !!!!!!!!
Bohdana T.OSVČ

Účinky masáže?

  • Zlepšení podkožního metabolismu
  • Formování postavy
  • Odstranění únavy nohou
  • Podpora detoxikace organismu
  • Zlepšení kvality pokožky
  • Povzbuzení krevního a lymfatického systému

Reference

Bylo to super, výsledky ihned viditelné. Už po první masáži jsem měla úbytek objemu na stehnech cca 2-3 cm a na bříšku 2 cm. Radost je opravdu veliká. A stále pokračuji...
Pavla M.úřednice
Účinná metoda v boji s celulitidou, příjemné prostředí, sympatická masérka a pohodově strávená hodina.
Eva Z. učitelka

Kontraindikace

- infekční onemocnění, záněty, pooperační stav

- kožní problémy, otevřené rány. velké modřiny

- onkologická onemocnění

- křečové žíly a cévní onemocnění

- těhotenství