Klasická regenerační masáž

Pár slov o masáži ...

Při této masáži se mohu nejvíce přizpůsobit Vašim požadavkům, problémům, trápením a přáním.

Tuto masáž těžko jednoznačně popsat, neboť je vždy jiná a pro každého zcela individuální. Jedná se v podstatě o "masáž šitou na míru", kdy podle Vašich potřeb kombinuji ty nejefektivnější techniky ze sportovní masáže, thajských a čínských masáží, hodně využívám i různé mobilizační techniky a jiné doplňkové metody včetně dnes tolik oblíbeného kineziotapingu tak, abyste odcházeli se "spraveným" tělem a mohli si zase zvesela povyskočit.

Pokud tedy máte nějaké konkrétní bolesti, tak tato masáž je tou nejlepší volbou.

Na místě se pak většinou domluvíme na konkrétním postupu a vhodné terapii.

Reference

Trpěl jsem léta na bolesti zad v bederní páteři. Přes rok jsem si to vždycky nějak pohlídal, ale jaro bylo pro mě 100% tutovka... Tolik práce na zahradě, takže jsem to vždycky chtěl zvládnou hned a rychle, jenže moje záda byly pravidelně proti a místo toho, abych s chutí tvořil, tak jsem většinou ulehl s hexenšusem a bylo vymalováno. Vnoučata už se na mě nemohla dívat, a tak mě koupila jednou k Vánocům dárkovou poukázku na sadu 5 masáží, abych prý byl do jara pašák. Trochu mě to přišlo zbytečné, ale nechtěl jsem je zklamat, a tak jsem jednoho dne vyrazil na svoji první masáž v životě. A věřte, nebylo to tak špatný! Odchodil jsem poctivě celou vánoční kůru a nějak jsem si na tuhle péči zvykl, protože jsem se začal cítit tak o 10 let mladší. A tak jsem začal chodit pravidelně. A představte si, že v létě jsem si jednoho dne vzpomněl, že je jaro za námi a můj hexenšus na to asi zapomněl!."
Karel P.důchodce

Účinky masáže?

  • Povzbuzení krevního oběhu a urychlení vylučování odpadních látek
  • Snížení bolestivosti svalů a jejich napětí
  • Podpora činnosti lymfatického systému a dalších fyziologických pochodů v našem těle
  • Uvolnění nahromaděného stresu

Reference

Paní Fajová je nejlepší masérka, kterou jsem objevila. Vystřídala jsem mnoho masérů. K paní Ivě docházím už 5 let a stále si ji nemůžu vynachválit. Je velmi milá, ochotná a důsledná. Stále si doplňuje znalosti týkající se oboru. Při masáži a po masáži se cítím báječně. Moc ji děkuji.
Zdeňka Š.kadeřnice
Před časem mi dcera poradila, abych zašla s bolavými zády na masáž k paní Fajové. Ona tam již chodí dlouho a je spokojená. Mně se masáže také líbí, tak je mohu jen doporučit. Mnohokrát děkuji paní Fajové za příjemnou, uvolňující a relaxační masáž. Paní masérka je zkušená a navíc velmi milý člověk.
Marie Š.důchodkyně

Kontraindikace

Kontraindikace  masáže:

-          po velké fyzické námaze (např. ihned po dvou hodinách ve fitku)

-          při nádorovém onemocnění

-          při celkovém infekčním onemocnění, při horečkách, nachlazení atd.

-         horečnaté, infekční a akutní zánětlivé onemocnění

-         stavy vyžadující klid na lůžku

-         kožní infekce

-         otevřená poranění

-         křečové žíly (místní kontraindikace) a žíly v zánětu

-         choroby dutiny břišní