TAROTOVÉ PORADENSTVÍ

Akce se uskuteční :

ČTVRTEK 22. 10. 2015

ČTVRTEK 19. 11. 2015

 

Máte starosti ? Trápí vás něco ? Potřebujete poradit ? Nevíte jak dál ? Chcete se o sobě něco dozvědět?

Kdo by starosti neměl. Důležité ale je, řešit je!

Najít si chvilku pro sebe, věnovat sám sobě čas a zkusit se dobrat k výsledku a radě, která by pomohla v současné situaci.

Nechat na sebe působit tarotové karty, které jsou objektivním nástrojem k popisu Vaší současné situace je dobré řešení, protože vám mohou pomoci situaci nezaujatě posoudit a lépe nasměrovat.

Stačí se jen otevřít této pomoci a přijmout, co se vám nabízí.

Ponořte se do světa tarotu, neboť tato cesta vás přivede k poznání a pochopení sebe sama a pomůže vám ukázat správnou cestu vaším životem. 

"Vesmír od vás neočekává, že budete dokonalí nebo lepší než kdokoliv jiný. Očekává ale, že ze sebe vydáte to nejlepší."
Barbel Mohrautor citátu
"Co zaseješ, to sklidíš. Protože však mezi setbou a sklízením uplyne určitý čas, neuvědomujeme si často souvislosti. Přesto jsme strůjci toho, co se nám děje."
Barbel Mohrautor citátu
" Vězeň bez přístupu ke knihám měl tarotové karty, které uměl vykládat. Za několik let ovládl vesmírnou vědu a přednášel na všemožná témata s nepřekonatelnou zasvěceností a nevyčerpatelným způsobem. "
Eliphas Leviautor citátu

JE LIBO TAROTOVÉ PORADENSTVÍ ???

Tarotové poradenství je způsob, jak si nechat pomoci v případě velkých nebo malých problémů a starostí. Jedná se o výklad tarotových karet zaměřených přímo na vás jako tazatele a vaše problémy tak, aby vám pomohl a otevřel před vámi nové obzory a směry.

Kombinuje v sobě dvě složky, psychologickou a věšteckou. Věštecká problémy odhalí a psychologická vám nabídne jejich řešení tak, aby pomohly přímo vám. Vyžaduje od vás jen otevřenost a ochotu řešit své problémy a dozvědět se o sobě něco, co vás může posunout dál.

Po výkladu můžete dostat záznam výkladu s jeho nejdůležitějšími body a závěry, aby vám tak mohl být stále užitečný. Nebo si můžete dělat sami během výkladu poznámky.

Zárukou je snaha vždy se dobrat nějaké odpovědi nebo výsledku, který vám ukáže vaše možnosti. Samozřejmostí je diskrétnost a etika při této práci, díky níž se můžete snadněji otevřít a získat tak odpovědi.

Tarot vám dá odpovědi na vaše otázky, ale zároveň vám  nechá prostor pro vaše vlastní pochopení a jednání. Zodpovědnost za svůj život a za svá rozhodnutí nesete jenom vy.

JAK SEZENÍ PROBÍHÁ ?

Začíná se velkým výkladem, který shrne všechny důležité roviny vašeho současného života. Poté je prostor na konkrétní problémy a otázky, které z výkladu vyplynou nebo o které máte přímý zájem.

Sezení probíhá jako dialog, nikdo není autoritou. Vy jako tazatel se přímo podílíte na výkladu a tím na řešení svých problémů.

Proto je důležitá zpětná vazba a reakce na věci, které z výkladu vyplynou, už během něj.

KDO JE ANIČKA ?

MOJE CESTA KE KARTÁM 

Jmenuji se Anna Bechná. Jsem narozena ve znamení berana a to mě nutí pohlížet na věci novým způsoben a s optimismem sobě vlastním.

Přestože je mi 29 let, o výklad karet a tarot se zajímám již třináctým rokem. Vykládat jsem se naučila sama a jsem přesvědčená, že to tak může udělat každý. Během této doby jsem si našla k tarotu vlastní intuitivně - terapeutický přístup, který mi umožňuje zkoušet se věnovat výkladu trochu jinak než druzí.

Dále se zajímam o psychologii, numerologii a výklad snů, což všechno s tarotem souvisí a prohlubuje jeho výklad. V poslední době se věnuji práci s kyvadlem a hledání geopatogenních zón. 

Každý výklad, stejně jako každý člověk, je individuálni a pro každého jiný, zaměřený především na osobní poznání, naznačení směru cesty a pochopení životních souvislostí.

Vykládat karty jsem se začala učit v 15 letech a to s krásnými vykládacími kartami Ivy Hüttnerové. Naučila jsem se na nich poznat významy, jak je spolu kombinovat, kdy zvolit jaký výklad a jak přistupovat k tazatelům a jejich otázkám. Časem ale tyto karty začaly být těsné a jejich výpovědi obecné a nekonkrétní. Proto jsem přestoupila na tarot.  

MOJE SBÍRKA TAROTOVÝCH KARET 

Ano, opravdu všechny  sady, které vidíte na fotografii vlevo jsou MOJE!

Každá sada karet má svůj speciální pytlíček na uložení a své čestné místo na poličce. 

Zaujala vás moje tarotová sbírka a ptáte se, kde ty karty sháním? Tady:

www.mystique.cz, www.alembiq.cz, www.shakes.cz, www.amazon.com

OBLASTI VÝKLADU ???

 • Vztahy
 • Práce
 • Finance
 • Zdraví
 • Sny a jejich význam
 • Rada v problémových situacích
 • Minulost jako zdroj možných příčin současných problémů
 • Řešení problémů, zjišťování příčin, souvislostí a návrh východisek
 • Pomoc v rozhodování, výběr mezi několika možnostmi
 • Obecné výklady zaměřené na současnou situaci a možné tendence do budoucna
 • A mnoho dalších ....
Tarot - výklad karet na základě staletých zkušeností o příčinách a následcích. Umožňuje nacházet východiska i ze zdánlivě neřešitelných situací. Všechny odpovědi jsou ve Vás a tarot Vám umožní vidět i to, co zatím vidět nemůžete, nebo nechcete Osud je neměnný až okamžikem uskutečnění. Každý okamžik je začátkem i koncem. Každý okamžik je neopakovatelný." Jiří Alarzach
Jiří Alarzachautor citátu
Nevěřte ničemu jen proto, že to pravil moudrý muž. Nevěřte ničemu jen proto, že je to psáno. Nevěřte ničemu jen proto, že se říká, že je to posvátné. Nevěřte ničemu jen proto, že tomu věří někdo jiný. Věřte jen tomu, o čem vy sami soudíte, že je pravda.
Buddhaautor citátu