Masáž horkými mušlemi

Pár slov o masáži ...

Jedná se o pravý tichomořský rituál, který se tradičně nabízí na ostrovech Fidži, kdy pomocí tepla, specifických hmatů a přírodních olejů je u klienta navozen stav hluboké fyzické i psychické relaxace. Masáž horkými mušlemi je velice účinné exotické ošetření těla s výrazným regeneračním účinkem na pokožku a silně relaxačním dopadem na tělo i mysl.

Masáž horkými mušlemi patří mezi velmi luxusní péči a v naší republice je vyhledávanou novinkou. Tento druh masáže je vhodný spíše pro ženy.

Celková délka masáže je 150 min (2,5 hod.) a zahrnuje následující procedury:

Celotělový  cukrový peeling (30 min.)

Tlaková  masáž (10 min.)

Masáž celého těla horkými mušlemi (70 min.)

Masáž hlavy a obličeje (30 min.)

Zábal celého těla v kokosovém másle (10 min.)

Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury, kdy teplo sálající z mušlí ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává zvlhčující prostředky a léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo, takže je možné pracovat i s hlubšími vrstvami tkáně.

Mušle neboli lastury jsou vápenaté schránky mořských měkkýšů a každá je naprosto jedinečná svým vzhledem, barvou a texturou. Mořské mušle, které se používají pro exotický rituál masáže horkými mušlemi, se vyskytují na ostrovech v jižním Pacifiku, konkrétně v oblasti Filipín. Jsou to jemně vroubkované mušle srdcovky (Acrosterigma). V této oblasti mají unikátní tvar, velikost a ucelenou strukturu.

Mušle jsou sbírány domorodci, pečlivě se opracovávají, vybrušují a leští do vysokého lesku. Mají hladký, tvrdý povrch bez pórů a jejich dotek tak působí na pokožce velmi luxusně.

Do mušlí se vkládá přírodní patentovaný aktivátor, který celou lasturu okamžitě zahřeje. Při zahřátí mušle, produkují ionty vápníku, které se během masáže transportují přímo do kůže klienta.

Samoohřívací technologie působí dlouhodobě a mušle si tak udrží příjemnou horkost po celou dobu terapie.

Při masáži a péči o celé tělo se používá výhradně přírodní kosmetika.

Reference

Tak tohle byla naprosto skvělá jízda! 2,5 hodiny péče jsem ještě nezažila a udělám vše proto, abych si našetřila a znovu si tuhle odměnu dopřála! To teplo horkých mušlí mě úplně rozpustilo celou celičkou.
Andrea P. kosmetička

Účinky masáže?

  • Hluboká fyzická i psychická relaxace
  • Stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, detoxikace
  • Transport iontů vápníku uvolňující se z mušlí přímo pokožky klienta
  • Regeneračním účinkem na pokožku

Reference

Byl to pro mě jedinečný zážitek, byla jsem plná nových vjemů, energie a pocítila jsem blaho na duši i na těle. Je to opravdu LUXUSNÍ procedura.
Jitka P.OSVČ

Kontraindikace

- Nemoci srdce
- Vysoký krevní tlak
- Onkologické onemocnění
- Poruchy mízního systému
- Cukrovka
- Virová a infekční onemocněné                                                                       
- Epilepsie
- Bolestivá menstruace
- Extrémní obezita
- Přecitlivělost na teplo
- Těhotenství

Masáž se neprovádí osobám mladším 18 let.