Čokoládová masáž

se zábalem a peelingem

Pár slov o masáži ...

Ponořte se do aromatu horké čokolády a hýčkejte své tělo!

Neodoláte, sníte tabulku čokolády na posezení, ale pak Vás hryže svědomí, že jste zase ublížila své linii? Když si ale dopřejete čokoládovou masáž, tak nepřiberete ani gram a nebudete muset přemýšlet o hubnutí! Navíc je to skvělá relaxace.

Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2000 lety. Už tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. 

Rafinované spojení čokolády a hřejivé masáže je opravdovým pokušením pro všechny milovníky sladkého. Čokoládová masáž vzbuzuje potěšení a požitek, který působí na Vaše smysly a na celkovou harmonii.

Čokoládová masáž je výborný způsob, jak docílit bez námahy dobré nálady, odplavit toxické látky a uvolnit ztuhlé svaly. Působí příznivě na cévy a aktivuje látkovou výměnu. Blahodárně působí na Vaši pokožku, která bude krásně hedvábná a čokoládově sladká. Čokoládová masáž je procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky a projevů celulitidy.

Kakao zabraňuje v těle pronikání volných radikálů. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Je harmonizující a mírně stimulující. Čokoláda dokáže uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí.

Čokoládová masáž – jak probíhá:

Ošetření začíná nejprve kávovým nebo kokosovým peelingem, který představuje kombinaci jemné masáže a očisty vrchní vrstvy pokožky od odumřelých buněk. Pak následuje masáž pomerančovo-čokoládovým olejem, poté teplou čokoládou a nakonec si užijete relaxaci v zábalu z této pravé čokolády.

Reference

Už jste byli někdy až po uši v čokoládě? Já jsem si to užívala na 100%. Neskutečný relax, který bych přála každé ženě!
Daniela M.servírka

Účinky masáže?

  • Zlepšení krevního oběhu a posílení cévních stěn
  • Zvýšení elastičnosti a pevnosti pokožky, redukce projevů celulitidy
  • Podpora tvorby hormonů radosti a výkonnosti mozkové tkáně
  • Výživa organismu důležitými stopovými prvky a vitamíny

Reference

Čoko masáž jsme dostali s manželkou jako dárek od dětí, musím se přiznat, že můj šálek kávy to nebyl, i přesto, že masáž byla provedena profesionálně, ale já prostě takové to holčičí patlání a zabalování moc nemusím, Manželka ovšem byla v sedmém nebi. Takže já příště půjdu na něco víc chlapského a manželce dopřeju repete. V centru Kalokagatia musím pochválit velmi příjemné prostředí.
Karel S.ponikatel

Kontraindikace

- částečně křečové žíly (upozorněte maséra, pokud máte křečové žíly, aby se jim mohl vyhnout, některé nejsou vidět)

- těhotenství

- městnání žil

- otevřené rány a modřiny, popáleniny

- infekční onemocnění

- kožní infekce