Dornova metoda

Pár slov o metodě ...

Dornova metoda je osvědčená a známá metoda na problémy s pohybovým aparátem. 
Jedná se o jemnou manuální terapii, jejíž pomocí jsou obratle a klouby přesně uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků. Dornova metoda je prověřena praxí mnoha masérů a terapeutů na celém světě.

Po navracení kloubu a obratlů do původní polohy pacienti díky Dornově metodě pociťují okamžitou úlevu. Dornova metoda se provádí volným a přirozeným pohybem vyšetřovaného a jemným tlakem palců, nebo ruky terapeuta. Nedochází k žádným prudkým a nebezpečným pohybům, kterým bychom mohli klienta poškodit.

Dornova metoda je efektivní technika, která je určena pro klienty všech věkových kategorií. Může se pracovat jak s malými dětmi, tak se seniory.

V případě, že chcete absovovat některou z následujících doplňkových technik, zakupte si "Masáž dle vlastního výběru" a při sjednání termínu masáže si upřesníme, jaké druhy chcete zařadit.

Reference

Děkuji Ivě i Dornově metodě. Lékaři vyhrožovali moji dceři podpatěnkou a kdo ví čím vším, protože měla jednu nožku kratší. Jak málo stačilo, aby se jí nožky okamžitě srovnaly. Děkuji za všechny tyto metody, které jsou k pacientů šetrné.
Darja B.podnikatelka

Účinky metody?

  • Uvádění obratlů a kloubů do původní polohy za aktivní účasti klienta
  • Odstranění problému delší nohy
  • Uvedení pánve do ideálního stavu

Reference

Dlouhá léta jsem míval opakované bolesti zad. Obíhal jsem rehabilitace, doktory, maséry, až jsem se dozvěděl o Dornově metodě. Nikdo mi nikdy neřekl, že mám posunutou pánev a jednu nohu delší. Díky paní masérce jsme tyto vady odstranily a já pokračuji v doporučených radách a cvičeních. A to hlavní - moje záda jsou lepší a lepší. Děkuju.
Míra S.sportovní trenér

Kontraindikace

 - otevřené rány

- ekzémy na pokožce v místě tejpování