Léto za námi - a co dál?

 

Tak a léto, dovolená a prázdniny jsou za námi 🙁

Jak jste si je užili?

Pro někoho vysvobození, protože bylo fakt strašné vedro, pro někoho v pohodě, protože tak jako já má teplo rád v jakékoliv podobě a načerpal tak doufejme dostatek tepelných zásob do nadcházejících podzimních dnů.

V létě tak všichni poletujeme, užíváme si s rodinou, přáteli a vše voní svobodnou a bezstarostností.

 

Ale i podzim a zima mohou mít své kouzlo. Je to doba, kdy zase zalezeme do svých domovů a můžeme se věnovat novým věcem, na které přes léto nebyl čas, přečteme si pod peřinou knížku, uvaříme si čaj a koukneme na hezký film a zase se vrátíme ke svému běžnému režimu a začneme třeba zase pravidelně cvičit nebo docházet do kurzů.

Sluníčko, nesluníčko – toto léto jsem měla pracovní :-). Tvořila jsem nové webové stránky a vymýšlela nové aktivity, které jsem už dlouho nosila v hlavě, ale nějak stále nebyl ten vhodný okamžik je zrealizovat. A ten čas právě nadešel….

Moje nové stránky co nevidět spatří světlo světa a vy se už nyní můžete zaregistrovat, abyste byli mezi prvními, kdo se o spuštění dozví a to na  http://masaze-kalokagatia.cz/

A zde je ještě malá ochutnávka, co vše jsem si pro vás připravila a co na vás tedy v nejbližší době čeká.

Ráda bych nabídku svých služeb rozšířila i o setkání či setkávání s lidmi, které mi tak nějak v životě přišli do cesty a s jejichž službami jsem byla vždycky moc spokojená. Třeba i Vás něco či někdo osloví a najdeme společnou řeč.

A co že se chystá? 

Nadále budou v mém centru Kalokagatia ve Strakonicích probíhat každý měsíc Rodinné konstelace, dále mám domluvené pravidelné služby jedné úžasné čarodějnice- kartářky z Plzně, která 1x měsíčně bude ve Strakonicích k dispozici případným zájemcům o nahlédnutí do své životní etapy skrze tarot. Proběhnou i jednodenní kurzíky čchi-kungu a taj-či a čas od času přijede i homeopatická poradkyně a lékařka v jedné osobě, před jejímiž znalostmi a přístupem vždy hluboce smekám.

No a já osobně se zapojím tím, že jsem po své kamarádce "podědila" úžasné cvičení na klouby a páteř dle Borise Tichanovského. Hanička (kdo jste ji znali) nám vzala do zaječích a odstěhovala se do hájovny až ke Karlovým Varům. Mně přišlo líto, aby toto cvičení ze Strakonic zmizelo, a tak jsem se sestavu jela naučit k samotnému Mistrovi a věřím, že to společně hezky rozjedeme a Hanička nám bude držet od kamen pěsti.

No a třeba ještě něco více, o čem možná ještě nevím, ale někde už se to chystá… Tak se sama nechám překvapit.

PS: V dalších příspěvcích Vám postupně budu přibližovat jednotlivé lektory, terapeuty, kteří za tím vším stojí.

Takže se těšte! Je určitě na co!